O nás

Společnost MICROCOMP spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako servisně-montážní organizace specializovaná na údržbu NC a CNC techniky, elektronickou ochranu majetku a osob a elektroinstalační práce. Zároveň byla zahájena činnost v oboru automatizace, měření a regulace, která se postupně stala nosným programem společnosti. V tomto oboru byly navázány obchodní vztahy se společnostmi dodávajícími rozsáhlé technologické celky a byly získány bohaté zkušenosti při realizaci subdodávek systémů řízení a průmyslové automatizace. Díky této spolupráci rozšířila společnost svou činnost na celé území státu a v krátké době i do Evropy a celého světa. V roce 1998 firma koupila vlastní výrobní prostory a po kompletní rekonstrukci se v roce 2002 přestěhovala. V nových prostorách firmy byla v roce 2006 vybudována prodejna s počítačovou a kancelářskou technikou a servisní středisko PC. V současné době (2010) společnost Microcomp, spol. s r.o. zaměstnává 31 kmenových zaměstnanců a v případě potřeby je schopna svou základnu pracovníků rozšířit.

V rámci regionu společnost zajišťuje pro organizace i běžné občany, ve spolupráci s bezpečnostními agenturami, ochranu majetku a osob instalací elektronických zabezpečovacích, protipožárních a kamerových systémů.

V roce 2009 firma rozšířila svou činnost o gravírování průmyslových štítků, bezpečnostních cedulek, jmenovek, reklamních a firemních předmětů a mnoho dalších gravírovaných výrobků.

Společnost klade důraz na jakost svých dodávek a maximální spokojenost zákazníků.

gravírujeme: jmenovky na dveře a schránky, čísla dveří, štítky na STK, štítky na poháry, výrobní štítky, psí známky, popisy na rozvaděče, KKS kódy, klíčenky, dárkové předměty, magnetky, průmyslové štítky, štítky na urnu, přístrojové panely, vizitky a popisy vitrín, piktogramy, vnitřiní navigační značení...